Margrethe Lied

Margrethe Lied
Avdelingsleder
915 19 634 - margrethe.lied@fo.no

 

Jonas H. Semmerud

Jonas Helliksrud Semmerud
IKT- og organisasjonskonsulent
418 06 175 - jonas@fo.no

 

Carl-Richard Hollekim
Kontorsekretær ekspedisjon
46 83 75 41 - carl.richard.hollekim@fo.no

 

Birgit Larsen

Birgit Larsen
Kontorsekretær medlemservice
02380 - birgit.larsen@fo.no

 

Laika Aslaksen

Laila Aslaksen
Kontorsekretær medlemservice
46 81 92 68 - laila.aslaksen@fo.no

 

Nam Nguyen

Nam Nguyen 
Kontorsekretær medlemservice
46 83 22 74 - nam.nguyen@fo.no

 

Solfrid Alfredsen

Solfrid Alfredsen
Kontorsekretær medlemsservice
94 82 85 07 - solfrid.alfredsen@fo.no

 

Line Tangre

Line Tangre
Administrasjonsekretær kurs, konferanser og annonser
94 87 26 86 - line.tangre@fo.no

 

Rune Soma

Rune Soma
Rådgiver for organisasjonsutvikling og rekruttering
909 90 103 - rune.soma@fo.no

 

Mari Lilleng

Mari Lilleng
Studentrådgiver
909 46 910 - mari.lilleng@fo.no

 

Stanley Johannessen
Konsulent medlemservice
46 82 72 97 - stanley.johannessen@fo.no

 

Monica Berg

Monica Berg
Kontorsekretær medlemservice
91 10 51 54 - monica.berg@fo.no