Søk

Du er her:

Avdeling for helse, sosial og profesjon

Avdelingen arbeider med profesjonsfaglige spørsmål og helse- og sosialpolitikk

 

Anine Terland
Avdelingsleder
980 17 780 - anine.terland@fo.no
Heidi Elisabeth Brekke
Administrasjonsekretær, godkjenninger og stipend
948 69 117 - heidi.elisabeth.brekke@fo.no
Inger Karseth
Rådgiver, barnevernspedagogene
480 61 261 - inger.karseth@fo.no
Tonje Wejden 
Rådgiver, helse- og sosialpolitikk og profesjon
917 93 497 - tonje.wejden@fo.no
Ane Lindholt 
Rådgiver, helse- og sosialpolitikk og profesjon
980 73 309 - ane.lindholt@fo.no
Andreas Pedersen Kikvik
Rådgiver, sosionomene
472 70 468 - andreas@fo.no
Allis Aresdatter 
Rådgiver, helse- og sosialpolitikk og profesjon 
910 08 107 - allis.aresdatter@fo.no
Gry Reinsnos 
Rådgiver, vernepleierne
970 63 627 - gry.reinsnos@fo.no 

Sunniva Roumimper
Rådgiver, FO-studentene
902 11 546 - sunniva@fo.no

 

 

 

 

 

Fellesorganisasjonen (FO)
Mariboesgate 13
Pb 4693 Sofienberg
0506 OSLO

Fakturaadresse: Fellesorganisasjonen
v/4human AS, Postboks 853, 3606 Kongsberg
faktura@4humanIT.no


Tlf.: 02380 | kontor@fo.no
(Tlf fra utlandet: +47 22469487)

Hurtiglenker

@ FO 2017 - Webredaktør: rune.soma@fo.no - Ansvarlig redaktør: Mimmi Kvisvik

CorePublish publiseringsløsning