Søk

Du er her:

Avdeling for medlemsservice og organisasjon

Serviceavdelingen tar seg av organisasjonsutvikling, kontingent, medlemsservice, ekspedisjon og sentralbord

Margrethe Lied
Avdelingsleder
915 19 634 - margrethe.lied@fo.no

Jonas Helliksrud Semmerud
IKT- og organisasjonskonsulent
418 06 175 - jonas@fo.no

Carl-Richard Hollekim
Kontorsekretær ekspedisjon
46 83 75 41 - carl.richard.hollekim@fo.no
Birgit Larsen
Kontorsekretær medlemservice
02380 - birgit.larsen@fo.no
Laila Aslaksen
Kontorsekretær medlemservice
46 81 92 68 - laila.aslaksen@fo.no
Nam Nguyen 
Kontorsekretær medlemservice
46 83 22 74 - nam.nguyen@fo.no
Solfrid Alfredsen
Kontorsekretær medlemsservice
94 82 85 07 - solfrid.alfredsen@fo.no
 

Stanley Johannessen
Konsulent medlemservice
46 82 72 97 - stanley.johannessen@fo.no

 

Monica Berg
Kontorsekretær medlemservice
91 10 51 54 - monica.berg@fo.no

Line Tangre
Administrasjonsekretær kurs, konferanser og annonser
94 87 26 86 - line.tangre@fo.no

 

 

Fellesorganisasjonen (FO)
Mariboesgate 13
Pb 4693 Sofienberg
0506 OSLO

Fakturaadresse: Fellesorganisasjonen
v/4human AS, Postboks 853, 3606 Kongsberg
faktura@4humanIT.no


Tlf.: 02380 | kontor@fo.no
(Tlf fra utlandet: +47 22469487)

Hurtiglenker

@ FO 2017 - Webredaktør: rune.soma@fo.no - Ansvarlig redaktør: Mimmi Kvisvik

CorePublish publiseringsløsning