Birger Ruckstein

Klinisk sosionom med utdanning i psykisk helsevern. Nesna Kommune.

 

birgerruckstein@hotmail.com

Bodil Elvetun

Klinisk sosionom og godkjent veileder med videreutdanning i familieterapi. Familievernkontoret i Mosjøen.

 
Mette Mula mettemula2@gmail.com

Hanne Kristin Mortensen

Godkjent veileder og klinisk barnevernspedagog

hannekm@msn.com

Marit Vardehaug

Sosionom, Psykisk Helse, Steigen Kommune

Marit.Vardehaug@steigen.kommune.no

Alf Natland

godkjent veileder

alf.natland@vkbb.no

Sofie Normann

Klinisk sosionom i barne- og ungdomspsykiatri  Tel 95701977.        

sofie.normann@bufetat.no

Karine Johansen

Veileder

tryggset@hotmail.com

Torill Walla

Barnevernspedagog og godkjent veileder. Klinisk barnevernspedagog, fagområde endring i familier/ familieterapi. Vefsn Kommune

 tpwalla@online.no

Christine Aarvik

Fossumkollektivet

chrisaar@online.no
Johanne Anita Hanssen Johanne.Anita.Hanssen@Helgelandssykehuset.no

Bente Haukås

Godkjent veileder, Hamarøy Kommune

Bente.Haukas@hamaroy.kommune.no

Cathrine Tokle

BUP poliklinikk  Mosjøen, godkjent klinisk veileder i 2007.

Cathrine.Tokle@helgelandssykehuset.no