Utvalget er rådgivende for styret i saker som angår medlemmenes lønns og arbeidsforhold.

Beretning fra Tariffpolitisk utvalg, årsmøteperioden 2016-2018 (DOCX, 20KB)

Mandat for Tariffpolitisk utvalg  (DOCX, 15KB)

Bente Owren leder-v bente.owren@fo-hordaland.no 46664095
Mohamad Mehdi medlem-s mohamad.mehdi@bufetat.no 46618955
Renathe Remes Øen medlem-b renathe.Oen@bergen.kommune.no 90280783
Torill Eide medlem-b torill.eide@stord.kommune.no 95725625
Jan Aarskog medlem-v jan.aarskog@bufetat.no 46619043
Rolf Unneland medlem-v rolu@helse-bergen.no 99792986
May-Frida Bosch medlem-s

may.frida.overgaard@bergensklinikkene.no

95916782
Magnus Nymoen medlem-b magnus.nymoen@bergen.kommune.no 91879772