PROFESJONSFAGLIG UTVALG

 

Rolle

 

Navn

 

Adresse/ Område

 

Telefon

 

Mail

 

Valgperiode

Leder

 

For 2018 – 2020 er det barnevernspedagogene som leder utvalget, de konstituerer seg selv i første møte.

 

Ans. Vp

 

Anders Lundbakk

 

RIBO

 

 97653654

 

alundbakk@hotmail.com

 

2018 - 2020

Vpl

 

Sofie Jacobsen

Saltdal- KS

 99241969

Sofie.jakobsen@saltdal.kommune.no

2018 - 2020

 

Vpl

 

Lene Berg Fredriksen

 

Vågan KS

 

 92093915

 

lmwb3@hotmail.com

 

2018 - 2020

 

Ans.Sos

 

Mona Therese Lian

 

RIBO

 

99046799

 

Mona_t_lian@hotmail.com

 

2018 - 2020

 

SOS

 

 

 

 

 

 

SOS

 

Tommy Westblikk

 

Gildeskål KS

 

 98104300

 

westom@gildeskal.kommune.no

 

 2018 - 2020

 

Ansv Bvp

 

Roger Halvorsen

 

BUP Nordlandssykehuset

 

90819048

 

Roger.halvorsen@gmail.com

 

2018 - 2020

 

Bvp

 

Bente Lise Kristensen

 

Rana KS

 

99031390

 

Bente.Lise.Kristensen@rana.kommune.no

 

 2018-2020

 

Bvp

 

Elisabeth Iversen

 

Rana KS

 

 99693039

 

Elisabeth.iversen@rana.kommune.no

 

2018-2020

 

FO - Student

 

Bente Breivik

 

BVP- UIN

 

95930199

 

Benteb5@hotmail.com

 

2018-2019

 

 

 

TARIFFPOLITISK UTVALG

Rolle

Navn

Profesjon

Adresse/ område

Telefon

Mail

Valgperiode

 

Medlem

 

Heidi Aronsen

 

SOS

 

Rana - KS

 

95254470

 

heidi.aronsen@rana.kommune.no

 

2018 - 2020

 

Medlem

 

Ludvig Langnes

 

SOS

 

NAV Rana KS

 

99704422

 

ludlan@online.no

 

2018 - 2020

 

Medlem

 

Paul Bauzil

 

SOS

 

Bodø KS

 

91116362

 

Paul.bauzil@gmail.com

 

2018 - 2020

 

Medlem

 

Gun-Sølvi Johannessen

 

 

BVP

 

 

Leirfjord- KS

 

 

90667637

 

 

gsj@leirfjord.kommune.no

 

 

2018 - 2020

 

Leder

 

Wivian Pettersen

 

BVP

 

Meløy KS

 

97665434

 

Wip-@hotmail.com

 

2018 - 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SENIOR OG INKLUDERINGS POLITISK UTVALG

Rolle

Navn

Profesjon

Adresse

Telefon

mail

Valgperiode

 

Medlem

 

Alf Natland

 

SOS

 

Sortland

 

97438206

 

alf.natland@vkbb.no

 

2018 - 2020

 

Medlem

 

John Willy

Edvardsen

 

SOS

 

Narvik

 

90617211

 

narkomm@online.no

 

2018 - 2020

 

Leder

 

Turid- Hanne Mathisen

 

VPL

 

 

Saltdal KS

 

41203196

 

Turid.mathisen@saltdal.kommune.no

 

2018 - 2020

 

Medlem

 

Helen Norveig Johansen

 

VPL

 

Sandnessjøen SPEKTER

 

95041088

 

Hjo123@hotmail.com

 

 

2018 - 2020

 

Medlem

 

Elin Strømhaug Bentsen

 

VPL

 

Saltdal-KS

 

J 47801156

P 40064891

 

 

Elin.str.bentsen@gmail.com

 

2018-2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REDAKSJONS KOMITEEN Nytt fra FO Nordland

 

Rolle

 

Navn

 

Profesjon

 

Adresse/Område

 

Telefon

 

Mail

 

Valgperiode

 

Medlem

 

Grete Skarholt

 

BVP

 

NAV Sortland - Stat

 

P 91805548

 

Grete.skarholt@vkbb.no

 

2018 - 2020

 

Leder

 

Solfrid Klepp

 

BVP

 

Vefsn - KS

 

90680260

 

Solfrid.klepp@vefsn.kommune.no

Solfrid75@gmail.com

 

2018 - 2020

 

Medlem

 

Bente Haukås

 

VPL

 

Hamarøy –KS

 

P 97072546

 

Bente.haukas@hotmail.com

 

 

2018-2020

 

Medlem

 

Irene Grønaas

 

SOS

 

Herøy-KS

 

91996055

 

irenegronaas@outlook.com

 

2018-2020

 

 

KONTROLLKOMITEEN

 

Rolle

 

Navn

 

Profesjon

 

Adresse/ Område

 

Telefon

 

Mail

 

Valgperiode

 

Leder

 

Ann Kristin Pettersen

 

VPL

 

Bodø KS

 

95111992

Ann.kristin.pettersen@bodo.kommune.no

ann-kr-p@online.no

 

2018-2020

 

Medlem

 

Anne Liv Engbraaten

 

VPL

 

Bodø Spekter

 

J 75571074

 

Anne.liv.engbraten@nlsh.no

 

2018-2020

 

Medlem

 

Wenche Klingen

 

BVP

 

Bodø KS

 

P 91764639

 

Wenche.klingen@bodo.kommune.no

Wenche.klingen@gmail.com

 

2018-2020

 

 

 

 

 

VALGKOMITEEN

Rolle

Navn

Profesjon

Adresse / område

Telefon

Mail

Valgperiode

 

Leder

 

Gro-Anita Olsen

 

BVP

 

Fauske KS

 

90019543

 

gaolsen71@gmail.com

 

2018 - 2020

 

Medlem

 

Kjetil Larsen

 

VPL

 

NAV Sortland Stat

 

46502003 jobb

47900549 privat

 

 Kjetil.larsen@nav.no

 

2018 - 2020

 

Medlem

 

Trine Strand

 

SOS

 

Mosjøen KS

 

92497733

 

Trine.strand@gmail.com

 

 2018 - 2020

 

 

Kvinnepolitisk tals-person

Eva Asperheim er FO Nordlands kvinnepolitiske tals-person og møter på de møter og samlinger som FO sentralt legger opp til.