FO gjennomfører medlemsundersøkelse
Forrige medlemsundersøkelse ble gjennomført i 2014. Både FO som organisasjon og medlemmenes behov har endret seg mye siden da.
– Medlemmene våre er grunnen til at FO er til. Derfor er det uhyre viktig å ha god kunnskap om hvordan vi kan jobbe til det beste for medlemmene, sier FO-leder Mimmi Kvisvik.
Det er det norske selskapet Opinion som står for medlemsundersøkelsen. Utvalget er basert på 8000 tilfeldig utvalgte yrkesaktive medlemmer.
Undersøkelsene gjennomføres på telefon fram til slutten av november.
Dersom du har spørsmål om undesøkelsen, kan du kontakte Seniorrådgiver Margrethe Lied.
Flere saker

Fagartikkel: Varsling
Hva vil det si å varsle? Å varsle er i korte trekk 1 – gi […]

Arbeidsfolk har mye å miste i årets stortingsvalg
Stortingsvalget 2025 viser at det blir jevnt mellom de politiske blokkene. Tankesmien Agenda har gjennomgått […]

Retningslinjer for tildeling av stipend fra FO Vestfold og Telemark
FO Vestfold og Telemark avsetter hvert år en sum, bestemt av representantskapet, til fagstipender som kan fordeles til medlemmer. Vi forutsetter at alle leser informasjonen nøye før de søker. Søknader som gjelder utdanning som gir studiepoeng, rettes til FO sentralt. Informasjon finner du her: FO-stipendet – FO (Fellesorganisasjonen)