God jul og godt nytt år!
Etter et aktivt FO-år senker snart julestillheten seg for mange av oss. Vi i FOs politiske ledelse er fornøyde med året som har gått, og gleder oss til å ta fatt på et nytt år i januar. Vi har nylig lagt bak oss et vellykket landsmøte, der det også ble valgt ny ledelse i FO.
Her kan du lese alt om landsmøtet.
Det er mye som skjer i 2020, og vi lover å brette opp ermene for deg som medlem. Vi skal fortsette å kjempe for dine lønns- og arbeidsforhold og profesjonsinteresser. Sammen står vi opp for trygghet.
Les også: Fire år i vekst. Dette har vi jobbet for.
I jula er det mange FO-medlemmer som jobber. Vi håper at dere til tross for turnuser, beredskap og annet som skal gå opp, får tid til å nyte noen rolige dager sammen med familier og venner. FO-medlemmer bidrar hver dag hele året til at hjulene i velferdsstaten går rundt.
Vi er stolte av alle FO-medlemmene som hver dag står på for å skape trygghet for menneskene som behøver en ekstra håndsrekning i en utfordrende tilværelse.
Takk for den viktige jobben du gjør.
God jul og godt nytt år!
Hilsen oss i FOs politiske ledelse
Mimmi, Marianne, Marit, Hanne og Ole Henrik.

Flere saker

Seier i Arbeidsretten: Får full lønn ved sykdom på planlagte turer
Pasienter, brukere og elever med behov for tilrettelegging kan ha krav på følge ved overnattingsturer, […]

Hovedavtalen i staten forlenges
Hovedavtalen er selve “grunnloven” i staten. Den regulerer medbestemmelse på alle nivåer, og har som […]

Ny portal for tillitsvalgte
Du får bedre oversikt, mer effektive arbeidsprosesser og tryggere tilgangsstyring. For å gjøre overgangen enkel […]