Landsmøtet i sosiale medier – bruk #mittFO

Bruk #mittFO og del filmer, tanker og bilder. Lag gode statuser, få fram folka og fortell de spennende historiene. Her er det bare fantasien som setter grenser!
Alle som deler innhold under #mittFO i løpet av landsmøtet er med i konkurransen om å vinne flotte premier. Vinnerne blir kåret under forbundsleders avslutning søndag 24. november. Vi annonserer også vinnerne på Facebook.
Lik, del, diskuter og skap blest! Sammen står vi opp for trygghet.
#mittFO
Flere saker

Ny veileder skal styrke ytringsfriheten i arbeidslivet
Veileder for ytringsfrihet i arbeidslivet, som et verktøy for praksisarbeidet ute på den enkelte arbeidsplass. […]

Varslingsrutiner for tillitsvalgte og medlemmer i FO
FO ønsker en organisasjonskultur preget av åpenhet. Tillitsvalgte skal kunne si ifra om kritikkverdige forhold i alle ledd av FOs organisasjon i visshet om at saken det varsles om vil bli tatt tak i på en trygg og forutsigbar måte.

Våre kurs og arrangementer finner du ved å gå til fo.no
I søkefeltet til høyre i bildet skriver du FO Nordland, så kommer du til våre […]