Representantskapet er her sortert etter tariffområde, med kommunesektoren (KS) først og deretter Staten, Spekter, Virke, NHO/Private og med styret til slutt.

For e-postadresse må du klikke på "e-post" ved siden av navnet til den du vil kontakte.
(For annen kontaktinfo kan du søke under menypunktet "Finn din tillitsvalgte".)

Protokoller fra representantskapets møter finner du her.

Representant fra:

Navn:

E-post:

Stavanger kommune

Åshild Jacobsen

e-post

Stavanger kommune

Cecilie Geitung Larsen

e-post

Stavanger kommune

Ester Pollard Søiland

e-post

Stavanger kommune

Else Fjogstad

e-post

Stavanger kommune

Øyvind Tjørhom Rønneberg

e-post

Stavanger kommune

Therese Hjelm

e-post

Stavanger kommune

Line Wallin

e-post

Stavanger kommune

Nina Aasland

e-post

Stavanger kommune

Kjartan Omdal Bredal

e-post

Stavanger kommune

Marianne Hana

e-post

Sandnes kommune

Kjersti Mikkelsen Vere

e-post

Sandnes kommune

Hilde Thorsen Moss

e-post

Sandnes kommune

 

e-post

Sandnes kommune

Birte Tjelhovd

e-post

Sandnes kommune

Hien Thi Tran Pedersen

e-post

Karmøy kommune

Jorunn Sørlund

e-post

Karmøy kommune

Anne Marit Knutsen

e-post

Karmøy kommune

Elisabeth Skjølingstad

e-post

Haugesund kommune

Gro Oldeide

e-post

Haugesund kommune

Jacob Rasmussen

e-post

Haugesund kommune

Andrea B. Sele

e-post

Sola kommune

Linn-Christin Stokke

e-post

Sola kommune

Hege Belden Guldhav

e-post

Randaberg kommune

Liv Steine

e-post

Randaberg kommune

  e-post

Tysvær kommune

Christine Berge Christiansen

e-post

Tysvær kommune

Marie Vatnaland

e-post

Time kommune

Lene Bærheim Haldorsen

e-post

Time kommune

Lise Eskeland

e-post

Eigersund kommune

Merethe Håvarstein

e-post

Eigersund kommune

Carina Larsen Hestnes

e-post

Sokndal kommune

Christina Skretting Mydland

e-post

Klepp kommune

John Brigt Hope

e-post

Klepp kommune

Ann Kristin Straume

e-post

Hå kommune

Lillian Holmen Lancaster

e-post

Hå kommune

Gunvor Grødem Aamodt

e-post

Strand kommune

Kirsti Albrethsen Utvik

e-post

Gjesdal kommune

Toril Stengårdsbakken

e-post

Gjesdal kommune

Cecilie Ekstrøm Berge

e-post

Bjerkreim kommune

Renate Omdal

e-post

Vindafjord kommune

Charlotte Mannes

e-post

Rogaland Fylkeskommune

Kjetil Gonsholt

e-post

Rogaland Fylkeskommune

Merete Kluken

e-post

Staten, Bufetat Fonna

Randi Mortveit

e-post

Staten, Bufetat Fonna

Cecilie Johnsen

e-post

Staten, Bufetat Stavanger

Merete Gulliksen

e-post

Staten, Bufetat Stavanger

Jane Byrkjedal

e-post

Staten, Bufetat Stavanger

Wenche Rage

e-post

Staten, Bufetat Stavanger

Line Andorsen

e-post

Staten, Kriminalomsorgen

Kjersti Selsås

e-post

Staten, Statsforvalteren

Trine Olsen

e-post

Staten, NAV

Ingrid Valde


e-post

Staten, UiS

Linda Elisabeth Bjørknes

e-post

Staten, UiS

Siv Oltedal

e-post

Spekter, Helse Stavanger

Svanhild Reve

e-post

Spekter, Helse Stavanger

Ottar Svela

e-post

Spekter, Helse Stavanger

Linda Knutsen

e-post

Spekter, Helse Fonna

Kristin Svendsbø

e-post

Spekter, Helse Fonna

Anita Wiestad

e-post

Virke, Josephinestiftelsen

Silje Lilledal-Sali

e-post

Virke, Rogaland A-senter

Margrethe Stubhaug Svanes

e-post

Virke, Haugaland A-senter

Trine Rommetveit

e-post

Virke, Jæren DPS

Inga Hovda

 e-post

Virke, CRUX Hjem Solstrand 

Ingvild Teigland Didriksen

e-post

Virke, CRUX  Oppvekst Institusjon

Margrethe Ådnanes

e-post

Virke, VID vitenskaplige høgskole

Ulf Berge

e-post

Virke, Kirkens Familievernkontor

Jeanette Braut Svendsen

e-post

Virke, Pårørendesenteret i Stavanger

Preben Wolf

e-post

NHO/Privat, Team Olivia BoHab

Andrea Molaug

e-post

NHO/Privat, Humana Barnevern

Tina Johansen

e-post

Pensjonistrepresentant, sørfylket

Else Karin Tvedt

e-post

Pensjonistrepresentant, nordfylket

Ellen Løvig Espersen

e-post

Styret, leder

Hilde Slotnes

e-post

Styret, nestleder

Elin Lindberg Kjeldsen

e-post

Styret, fylkessekretær

Ivar Kvadsheim

e-post

Styret, fylkessekretær

Jannicke Larsen

e-post

Styret/AU-medlem

Eilen Lura Sjursen

e-post

Styret, profesjonsfaglig ansvarlig - B

Åshild Jacobsen

e-post

Styret, profesjonsfaglig ansvarlig - S

Randi Mortveit

e-post

Styret, profesjonsfaglig ansvarlig -V

Hanne Line Wærness

e-post

Styret, styremedlem+ vara PFA-B

Tina Johansen

e-post

Styret, styremedlem+ vara PFA-S

Line Andorsen

e-post

Styret, styremedlem + vara PFA-V

Thomas Rasmussen

e-post

Styret, styremedlem

Karl Hans Braut

e-post

Styret, varamedlem

Julie Dagsland

e-post

Styret, varamedlem

Svanhild Reve

e-post

Styret, varamedlem

Anna Rugland

e-post

Styret, varamedlem, 1. LS-vara

Kjersti Selsås

e-post

Styret, varamedlem, 2. LS-vara

Harriet Ramstad Hove

e-post

Styret, repr. FO-S

Mohammed Isa Mohamud

e-post

Styret, vararepr. FO-S (UiS) u/s

Magnus Volden

e-post

Styret, ekstrarepr. FO-S (VID) u/s

 

e-post