Marit Wahstedt

Marit Wahlstedt
Avdelingsleder
Tlf: 907 22 728 - marit.wahlstedt@fo.no

Margrethe Lied

Margrethe Lied
Seniorrådgiver
915 19 634 - margrethe.lied@fo.no

Jonas H. Semmerud

Jonas Helliksrud Semmerud
IKT- og organisasjonsrådgiver
418 06 175 - jonas@fo.no

Carl-Richard Hollekim

Carl-Richard Hollekim
Kontorsekretær ekspedisjon

46 83 75 41 - carl.richard.hollekim@fo.no

Laika Aslaksen

Laila Aslaksen
Kontorsekretær, medlemservice
46 81 92 68 - laila.aslaksen@fo.no

Nam Nguyen

Nam Nguyen 
Kontorsekretær, medlemservice
46 83 22 74 - nam.nguyen@fo.no

Solfrid Alfredsen

Solfrid Alfredsen
Kontorsekretær, medlemsservice
94 82 85 07 - solfrid.alfredsen@fo.no

Rune Soma

Rune Soma
Rådgiver for organisasjonsutvikling og rekruttering
909 90 103 - rune.soma@fo.no

 

Stanley Johannessen

Stanley Johannessen
Konsulent, medlemservice
46 82 72 97 - stanley.johannessen@fo.no

 

Monica Berg

Monica Berg
Kontorsekretær, medlemservice
91 10 51 54 - monica.berg@fo.no

May-Britt J. Lund

May-Britt J. Lund
Administrasjonsekretær, sekretær AU/LS, post/arkiv
90 96 12 79 - may-britt.j.lund@fo.no

Heidi Elisabeth Brekke

Heidi Elisabeth Brekke
Administrasjonsekretær, godkjenninger og stipend
948 69 117 - heidi.elisabeth.brekke@fo.no

Zelimkahn Nataev

Zelimkahn Nataev
Seniorrådgiver, økonomi
45 85 98 03 - zelim@fo.no

Gitanjali Rampal

Gitanjali Rampal
Regnskapsfører for fylkesavdelinger samt andre økonomioppgaver for FO sentralt 
94 78 07 95 - gitanjali.rampal@fo.no

Zejna Selimovic Cehajic

Zejna Selimovic Cehajic 
Lønnsansvarlig for FO sentralt og lokale fylkesavdelinger samt regnskapsfører for fylkesavdelinger
94 86 97 02 - Zejna.Selimovic.Cehajic@fo.no

Magne Karlstad

Magne Karlstad
Regnskapsmedarbeider – FOs fylkesavdelinger
94 78 41 75 - magne.karlstad@fo.no

Amra Alijagic

Amra Alijagic (i permisjon)
Regnskapsfører
90 12 01 79 - amra.alijagic@fo.no

Amra Alijagic

Farhad Rudi
Regnskapsfører
93 25 14 26 -  Farhad.Rudi@fo.no

Marianne Øgaard Bergh

Marianne Øgaard Bergh
Økonomirådgiver
95 72 01 83 - marianne.ogaard.bergh@fo.no