Monica Nymoen


Monica Nymoen
Daglig leder/avdelingsleder
Tlf: 91 63 36 92 - monica.nymoen@fo.no

Johan P. Hougen

Johan Peter Hougen
Seniorrådgiver - lønn, arbeidsforhold og forhandlinger
Tlf: 951 99 893 - johan.peter.hougen@fo.no

Irmelin Stødle

Irmelin Stødle
Prosjektsekretær "LO for alle".
99 35 28 10 - irmelin.stodle@fo.no

Helga Melsom

Helga Melsom
Rådgiver for lønn, arbeidsforhold og forhandlinger (KS)
90 58 46 99 - helga.melsom@fo.no

Arild Sverstad Haug

Arild Sverstad Haug
Rådgiver for lønn, arbeidsforhold og forhandlinger (Spekter)
412 75 953 - arild@fo.no

 

Camilla Fosse

Camilla Fosse
Rådgiver for lønn, arbeidsforhold og forhandlinger (Virke-HUK)
Tlf: 936 62 595 - camilla.fosse@fo.no

Tore Heen Ottesen

Tore Heen Ottesen
Rådgiver for lønn, arbeidsforhold og forhandlinger (Staten)
906 45 245 - tore.heen.ottesen@fo.no

Hilde Jahnsen

Hilde Jahnsen
Rådgiver for lønn, arbeidsforhold og forhandlinger (KS og Oslo kommune)
466 84 717 - hilde.jahnsen@fo.no

 

Henning Meyer Petersen

Henning Meyer Petersen
Kommunikasjonsrådgiver | nettredaktør
412 47 875 - henning@fo.no

Utrolig kjekk man i svar/hvitt som smiler lurt

Daniel Charles Hextall
Kommunikasjonsrådgiver | Pressekontakt
46 45 44 51 - charles@fo.no

 

Anine Terland

Anine Terland
Seniorrådgiver, helse- og sosialpolitikk og profesjon.
980 17 780 - anine.terland@fo.no

Inger Karseth

Inger Karseth
Rådgiver, barnevernspedagogene
480 61 261 - inger.karseth@fo.no

Tonje Wejden

Tonje Wejden 
Rådgiver, helse- og sosialpolitikk og profesjon
917 93 497 - tonje.wejden@fo.no

Andreas P. Kvivik

Andreas Pedersen Kikvik
Rådgiver, sosionomene
472 70 468 - andreas@fo.no

Allis Aresdatter

Allis Aresdatter 
Rådgiver, helse- og sosialpolitikk og profesjon 
910 08 107 - allis.aresdatter@fo.no

Gry Reinsnos 

Gry Reinsnos 
Rådgiver, vernepleierne
970 63 627 - gry.reinsnos@fo.no

Sunniva Roumimper

Sunniva Roumimper (i permisjon)
Rådgiver, FO-studentene
902 11 546 - sunniva@fo.no