Monica
Monica Nymoen
Daglig leder/avdelingsleder
Tlf: +4791633692 - monica.nymoen@fo.no

Standardbilde
Helga Melsom
Rådgiver for lønn, arbeidsforhold og forhandlinger (KS)
90 58 46 99 - helga.melsom@fo.no

Arild
Arild Sverstad Haug
Rådgiver for lønn, arbeidsforhold og forhandlinger (Virke HUK)
412 75 953 - arild@fo.no

Camilla
Camilla Fosse
Rådgiver for lønn, arbeidsforhold og forhandlinger (Spekter, NHO)
Tlf: 936 62 595 - camilla.fosse@fo.no

Tore
Tore Heen Ottesen
Rådgiver for lønn, arbeidsforhold og forhandlinger (Staten)
906 45 245 - tore.heen.ottesen@fo.no

Anders
Anders Helgesen
Rådgiver for lønn, arbeidsforhold og forhandlinger (NHO, Spekter)
913 12 399 - anders.helgesen@fo.no

Standardbilde
Marius Ramsland
Rådgiver for lønn, arbeidsforhold og forhandlinger
930 31 828 - marius.ramsland@fo.no

HenningM
Henning Meyer Petersen
Senior kommunikasjonsrådgiver
412 47 875 - henning@fo.no

 

Charles
Daniel Charles Hextall

Kommunikasjonsrådgiver | Presseansvarlig
464 54 451 - charles@fo.no

Sunniva
Sunniva Krog

Kommunikasjonsrådgiver
902 11 546 - sunniva@fo.no

Anine

Anine Terland
Seniorrådgiver, helse-, sosialpolitikk og profesjon
980 17 780 - anine.terland@fo.no

Inger
Inger Karseth
Seniorrådgiver, helse-, sosialpolitikk og profesjon - barnevernspedagogene
480 61 261 - inger.karseth@fo.no

Tonje
Tonje Wejden 
Seniorrådgiver, helse-, sosialpolitikk og profesjon
917 93 497 - tonje.wejden@fo.no

Andreas
Andreas Pedersen Kikvik

Seniorrådgiver, helse-, sosialpolitikk og profesjon - sosionomene
472 70 468 - andreas@fo.no

Standardbilde
Allis Aresdatter 
Seniorrådgiver, helse- og sosialpolitikk og profesjon 
910 08 107 - allis.aresdatter@fo.no

Gry
Gry Reinsnos 
Seniorrådgiver, helse- og sosialpolitikk og profesjon 
970 63 627 - gry.reinsnos@fo.no

 

Standardbilde
Maria Strømman Berteig
Rådgiver, helse- og sosialpolitikk og profesjon - vernepleierne
Tlf: 452 55 132 - maria@fo.no

Standardbilde
Ina Libak
Rådgiver
Tlf: 957 47 738 - ina.libak@fo.no

Standardbilde
Renate Storli
Seniorrådgiver, organisasjon og rekruttering
Tlf: 902 24 001 - renate@fo.no

Martine
Martine Moen
Rådgiver, rekruttering
Tlf: 980 82 258 - martine.moen@fo.no

Rune
Rune Soma
Rådgiver for organisasjonsutvikling og rekruttering
909 90 103 - rune.soma@fo.no

Solveig
Solveig Valkvæ
Studentrådgiver
480 56 579 - solveig.valkve@fo.no